¨Domy v Itálii za 1 euro

Jak inzerovat prodej v Itálii

Dům v severní Itálii nebo na Sicílii se zdá být přívětivou variantou, co do ceny a polohy pro české lidi nebo české důchodce, kteří by rádi trávili v Itálii např. několik měsíců v roce za minimální náklady na bydlení.

Profesionální realitní makléř, pak doporučuje nafotit fotografie následujícím způsobem:

Ideální by byla celková fotografie domu, zahrady a spíše zkusit celkově nafotit místnost po místnosti, ideálně z nějakého úhlu, kde si člověk udělá představu o prostoru

Na můj dotaz, zda-li by dům v Itálii nešlo zatím inzerovat takto:

Nicméně, takhle jak to je, se to zatím zinzerovat nedá, s tím, že to budeme dále doplňovat a vylepšovat?

Odpovídá touto formou:

Takhle to moc nelaka a doplňování už není tak efektivní, ti co viděli už nebudou koukat, jestli se něco doplnilo

A má zřejmě i pravdu…

POPIS NEMOVITOSI:

Byt v přízemí trojdomku se společnou zahrádkou (220 metrů) v obci Coggiola – Itálie (Biella) (600 metrů nad mořem)

Adresa: Via Chietti, 16, Coggiola-Viera, Itálie.

Jedná se o bytovou jednotku o 3 podlažích, určenou tedy k bydlení situovanou v přízemí, jejíž vchod se nachází na společné chodbě všech bytových jednotek. Součástí bytové jednotky je i společný balkon v prvním patře. Nedílnou a výhradní součástí přízemní jednotky, je naopak privátní veranda a místo pro parkování 1 automobilu.

Dům je částečně podsklepen. Na pozemku společné zahrady se nachází stodola typická pro danou lokalitu zemědělských staveb.

K samotné bytové jednotce:

Jedná se o atypickou jednotku 3 + 1 se spižírnou Wc spojeným se sprchovým koutem, tedy koupelnou, 2 předíněmi a jednou kuchyňkou. Do bytové jednotky lze vstpovat celkově 3 vchody: ze společné chodby, a z verandy, přičemž 1 vchod do ložnice a druhý vchod do předsíňky. 1 větší přesíń je spojena s obývacím pokojem a propojena nepatrným výklenkem.

Rozměry bytu s vedandou cca 80 – 90 metrů. Malba provedena před 10 lety. Topení na tuhá paliva. Přiveden Plyn, voda, elektrika. Odpad funkční. Energetická náročnost: velmi nehospodárná.

Jak vypadají domy za 1 Euro na Sicílii anebo za 20 tisíc Euro na severu v Itálii jsou níže:

Comments are closed.

X