Servis pro převody nemovitostí

Náš web Vám nabízí specializovaný servis pro převody nemovitostí, aby poptávající nemusel vyhledávat jednotlivé dodavatele dílčích úkonů a aby elektronickou cestou obdržel v maximálně zkrácené době výsledný produkt: předmětnou smlouvu, do které si maximálně (s ohledem na diskrétnost) doplní jen rodná čísla nebo výši kupní ceny a pak si smlouvu vytiskne.

Garantované převody nemovitostí

Každý z nás se ve svém životě patrně setkal s potřebou uzavřít kupní, darovací, nájemní či jinou „realitní“ smlouvu. Mnohdy tak tomu bylo tak, že se dlouho nic nedělo a pak se zase spěchalo. V tu chvíli se zjistilo, že to vlastně sami nezvládneme, i když dnes na internetu a v knižním vydání existují stovky vzorů smluv. Náš případ se totiž liší od vzorů a tak řeším, co s tím. Advokáti mají dovolenou, nebo jsou zrovna u stání u soudu. Notář nás objedná na nejbližší možný volný termín – za 14 dní. Co tedy v této situaci? Je tu specializovaný servis pro převody nemovitostí!

Poptávka – převod nemovitostí

Spojte se s námi e-mailem a popište poptávanou službu, tedy, co potřebujete zařídit – třeba jen svými slovy.   U dotčených nemovitostí uveďte číslo popisné domu, číslo bytové jednotky, parcelní čísla pozemků… a vždy uveďte název katastrálního území, případně číslo listu vlastnictví. Pokud tyto informace nevíte, pokuste se nám tyto informace nějak přiblížit, abychom je pro potřebný úkon mohli doplnit a prověřit. Po zjištění a prověření všech údajů stanovíme cenu za naši službu, po zaslání zálohy ve výši 50% započneme pracovat. Po zaslání definitivní verze vypracované listiny (námi zaslaná první verze Vám nemusí ve všech bodech vyhovovat) Vám vystavíme fakturu. Úhradu očekáváme do 14 dnů.

X