Stížnost na dementní pracovníky úřadu práce, rok 2011

o zralé úvaze jsem se rozhodl Vám zaslat stížnost na chování vaší podřízené – paní M. H..
Jmenuji se A. V., narodil jsem se v Teplicích, od mala žiji převážně v České Lípě, před časem v Praze a také v Itálii, v zemi mého biologického otce. Studoval jsem i na vysoké škole, nejsem tedy žádný “nýmand”. Proč toto uvádím? Jakou to má souvislost s paní H.?Nemohu se totiž ubránit dojmu, že paní H. při jednáních se mnou má zřejmě nějaké mylné předsudky nebo dokonce s rasovým podtextem (nevypadám totiž vizuálně jako běžný Čech slovansko-germánsko-keltského genetického původu).

Abych byl tedy konkrétní. Paní Hadrovská mi např. řekla: “Tak, podívejte se pane, Vy už jste na ÚP poměrně dlouho, takže chcete dostávat každý den na poštu nabídky práce, které si budete vyzvedávat nebo se mi tu budete každý den hlásit?” já jsem jí řekl: “že tak dlouho jako někteří asi ne”, načež ona oponovala: že Vy máte asi jinou životní úroveň, ne”? Já jsem jí řekl: “že žiji skromě” (bydlím v nájemním bytě 1+1 na sídlišti Sever u CPI Byty a.s.). Načež, paní Hadrovská odvětila s patřičným úšklebkem: “Pane V., na co si to hrajeme?”

Dále se o mne verbálně otírala ohledně kurzů italštiny, které jsem se pokoušel v N. N. organizovat, leč účastníci kurzu se ukázali v podstatě jako nesolventní.

Zkrátka, jelikož jsem se ze zákulisí vaší instituce dozvěděl i další “drby” o mé osobě (že jsem snad měl prodělat změnu pohlaví a s tím spojenou změnu jména – k té změně opravdu došlo před 11 lety, ale z prozaického důvodu – přijetí příjmení po biologickém otci), tak si toto pochopitelně nemohu nechat líbit.

Jak je možné, že se zaměstnanci ÚP takto chovají?

Comments are closed.

X