Dopis pro senát švédského království

Vážený senáte švédského království

Obracím se na Vás s žádostí a prosbou,aby mi mohl být zrušen doživotní zákaz,vstupu na švédské území.
V roce 1997 jsem se dopustil přečinu o narkotikách,kdy jako kurýr jsem převážel drogu do švédské země a byl jsem soudem odsouzen k 9,5 roku nepodmíněnému trestu a k doživotnímu zákazu vstupu do švédského království.

Tento trest jsem si odpykal ve vězení Kumla (16,5 roku) a po celou dobu jsem litoval svého jednání,kterého jsem se dopustil a všeho toho, co jsem způsobil švédské zemi mým nerozumným chováním. Ztratil jsem roky mého života,kdy jsem nemohl žít na svobodě a vzal jsem normální způsob žití mé ženě a mému synovi,které už jim zpět nevrátím, ale snažím se jim – po celou dobu od mého propuštění – vše vynahradit mým rozumným chováním a láskou k nim,

Po propuštění v r. 2004 jsem se vrátil do české republiky,kde jsem se zapojil do normálního života slušného člověka,jsem opět ze svou rodinou a řádně žiji po celou tu dobu. Rozšířil jsem si řidičský průkaz na nákladní auto a nastoupil jsem u stěhovací firmy AAA B. (francouzká firma) a jezdil po celé Evropě po dobu 5ti let. Potom jsem přestoupil k firmě V. (Holandská firma) kde jsem do dnešní doby a stále jezdím po celé Evropě a vykonávám stejnou práci – řidiče a stěhování,práce mě baví a uspokojuje a jsem za ní rád.

Protože naše firma má klientelu po celé Evropě a tudíž i ve skandinávských zemích, nemohu tyto trasy vykonávat, jelikož mě omezuje zákaz vstupu do švédského království. proto se z osobních a pracovních důvodů na vás obracím s prosbou o prominutí tohoto zákazu (trestu) který jsem dostal k trestu,a který jsem si už odpykal a cítím že jsem byl dostatečně potrestán.

Comments are closed.