Fetující chamraď

Vážení přátelé i nepřátelé, to, co vidíte na obrázku jsem si v pátek při takové popracovní vedrovačce plné nemalých obtíží, při schlazení nohou na přítoku Ploučnice do Labe v Děčíně, vrazil do patní kosti. Prostě jsem šlápnul do vody mezi kameny a tahle rezevá jehla, tam zajela jako nic.

Vyhledal jsem potovost a čekal tam 3,5 hodiny na ošetření. Dle subjektivního názoru personálu, ta jehla je celokovová a tudíž prý hodně stará a ve vodě zřejmě byla hodně dlouho, a tudíž na ní obávané viry HIV a např. také Hepatitida B,C již nemusí být anebo tam zkrátka nikdy ani nebyly. Takové píchnutí někde zanechané jehly, může ale také nemusí vůbec nic znamenat.

Při ošetření následoval další vpich jehly lékaře do rány a vypláchnutí s konstatováním, že riziko akutní infekce je u tohoto typu poradění, velmi vysoké. Následovala tetanovka a doporučení pro praktického lékaře, který bý měl za cca 3 měsíce odebrat testy na dané obávané choroby.

Pravda je taková, že hlavu z toho lehkou nemám. Měl by jí snad někdo? Hodně taky přemýšlím a říkám si, co vlastně s takovou situací dělat a proč tady ta situace vůbec je.

No, kdybych napsal, že jsem pro pochytání celého tohoto fetujícího ksindlu a zplynování to v plynových komorách, tak bych asi mohl někoho urazit – třeba nějakou lidskoprávní organizaci (plnou outlocitných srdéček za peníze daňových poplatníků). Na druhou stanu, by to mohlo rozpoutat slušnou polemiku, protože bych se asi bránil proti nařčení, ale fakt na něco takovýho nemám v mém pracovním životě čas – zkrátka jít nějakými genocidními prohlášeními, za hranici zákona.

Naopak, byl bych mírnější a humanistčtější, takový růžový humanista, vlastně chci být. Já bych tenhle bezcenej ksindl, tuhle chamraď, co žije úplně zbytečně – ba naopak, otravuje život lidem kolem sebe, hezky pochytal a odvezl bych je do takových narůžovo natřených pracovních kampů. Tam by dostali fetu, co hrdlo ráží a všechno nitrožilně. A tam makat, do zdechnutí. „Nechceš žít, jako člověk? – budeš žít, jako ta poslední mršina (!)“.

No, i kdyby snad se někdo chtěl ozývat na obhajobu, tohodle a jakýkoholiv fetujícího ksindlu, co má ty tolik bolestivé „závilosti“, může se přidat s vysvětlením, proč jsou severočeská města zamořena, tímto volně se pohybujícím ksindlem, černé i bílé barvy pleti. Proč se použité injekční stříkačky nacházejí v řekách atp. Očekával bych také vysvětlení, proč tzv. sociální systém, tzv. neziskové organizace, soudy, a v neposlední řadě i politici a vůbec vláda, nechá nečinně podobné jevy a lidi vůbec existovat a takhle beztrestně škodit.

Comments are closed.

X