Globus Restaurace na hovno

Je lépe navštívit Casino, nebo bordel? Ne, stačí jít do jídelny Globus. Tam vás totiž omr…. raz-dva.

———–

Vážený pane řediteli,

odvážil jsem se dnes ve večerních hodinách vstoupit do vaší gigantické prodejny ještě jednou.

Zamířil jsem opět do pekárny a pak do jídelny Globus, kde se prodávají hotová jídla. Prodejna byla prázdná a byl jsem jediným strávníkem.

U pultu s hotovými jídly jsem se paní prodavačky zeptal, „co máte dobrého“. Její odpověď mě zaskočila, „já vám to číst nebudu, támhle to máte napsané“.

No, paní jsem vysvětlil, že za její zkažený život opravdu nemohu a že nemám pocit, že v jejích pracovních postupech vyloženě stojí, že by takto měla odbít tázajícího se zákazníka. Nicméně dal jsem tomu ještě jednu šanci a jídlo si nakonec koupil a u pokladny kde se „konala
porada“ třech vašich zaměstnanců jsem si postěžoval na přístup dané paní.

Přes nějakou mou argumentaci, že pokud to oni vidí stejně, a pokud já si opravdu budu chtít koupit jídlo (španělský ptáče s rýží) z anonymního chladícího mohu tak učinit v chlazené verzi za poloviční cenu a doma (anebo dokonce ještě lépe: ve vlastním obytném voze, který stojí zaparkovaný před prodejnou GLOBUS – že to se jaké dělá, že se v obytných vozech bydlí…) jej ohřát, mi bylo touto menší mladou slečnou nevýrazného vzhledu řečeno, že nyní mám na výběr a mohu opravdu občerstvení příště nenavštěvovat.

Ve vašem občerstvení jsem však nebyl poprvé, abych takové závěry o vyloženě špatném místě zkratovitě činil – chodím sem celé roky. Nicméně, reakce daného personálu mi přišli velice nepříjemné, jako by spíše tito zaměstnanci své životní frustrace promítali do návštěvníků restaurace.

Nemyslím si, že by chyba byla na mé straně, např. u kasy či dnes dvakrát při nákupu v pekárně, mě obsluhovala pohledná, příjemná usměvavá sluníčka, zřejmě bez životních frustrací.

Váš věrný zákazník

Comments are closed.