Konverzace o Československu

Tak má to svůj řád, co píšeš, jako např.: „pan farář říkal, když se budu 6 x denně modilit, splní se mi to mé přání, protože Bůh na mě bude hodný…“, ale jinak je to taková novější obdoba. No problém, ale potřeboval bych tě už konečně na něco praktičtějšího. Mohli bysme založit spolek, který by hlásal, že není čistého Čecha ani Němce na českém území a že všechno jsou jen kydy a lži minulosti, stejně tak vznik nespravedlivého státu Česko-slovenského.

Který se k českým Němcům zachoval hnusně. Stejně hnusně, jako říšští Němci k Židům a v konečné fázi po válce pak k Židům i českým Němcům velmi brutálně opět český stát, který nezajistil regulérní odsuny dle postupimské úmluvy a většinou brutálně v pogromech, tzv. Čechy, jich dle neoficiálních správ, nechal 300.000 zavraždit.

A hlavně „Češi“ okrádali a vraždili i Židy. Při tzv. pražském povstání, přímo generální inspektor ČSSR policie vraždil v prezídiu těhotné navrátivší se z koncentráku Židovky. Lidi kradli a rabovali byty těch tzv. Němců a tzv. Židů, zkrátka kdo byl označen v té době za Němce měl smůlu. Zlato, které ukradli v jeho bytě pak sloužilo těmhle sviním k zakoupení potvrzení o národní spolehlivosti. Potvrzení stálo půl kila a pak kilo zlata.

Svině se vykoupili. Československý stát opět neuchránil své občany – a tak to jde furt dokola. Ten útvar je vadnej. Je vadnej od své podstaty a nespravedlivej. Mohl vznikonout hlavně z důvodu bohatství sudetských Němců, neboť ti jediní vlastnili a vybudovali průmysly severu – no a kde máš název Česko-sudetsko (případně Německo)? V prdeli, udělali si Československo, aby německy mluvící menšinu přehlasoval a posléze okradli.

Comments are closed.

X