Nejistá sezóna s účetním

Já mu zaplatil všechny faktury. On mi zejména dluží data za 10 měsíců. Ten 11. měsíc je marginální. S ohledem na fakt, že už mu příliš nevěřím, detaily nechám být, bych raději byl vykrytý. Je dost dobře možné, že když mu napíšu, že mu fakturu proplatím, tak mi pošle další faktury, což dělal i roky předtím, platil jsem nejen měsíční sazbu dle rozsahu, ale pak 1 x za rok cca dalších 35 tisíc právě za data, což mi nové firmy nabídly úplně zdarma. Od nich mám vedené účto za 1/4 ceny, co to dělal on…. Takže se do toho nechci formalisticky zamotat, abych pak nepožadoval další peníze. Dnes-zítra ukážu šanony nové účetní a ta rozhodne, zda-li se to dá nasázet i bez toho.

NEDŮVĚRA K ÚČETNÍMU

PS: s ohledem na fakt, že došlo k základnímu porušení důvěry, tj. on mi slíbil že to v pátek pošle – NEPOSLAL, volal jsem, psal jsem – NIC…

Co on se domnívá je mi fuk, protože on nemá důvod se domnívat v tomto smyslu nic. Vždy dostal vše zaplaceno.

Proto jsem se chtěl opřít o právní aspekt věci.
Nicméně, tedy budu, za cca hodinu u těch šanonů a podívám se, zda-li tam závěrky jsou. Pokud tam jsou, tak je vše OK. Pokud tam nebudou, přistoupíme k jednání skrze vás (budete-li mít čas). Já s ním jednat už nebudu, protože stejně nejednám s ním ale s jeho matkou, což jsem celé ty roky nevěděl. Jeho matka mě na jaře 2016, týden před podáním DP, poslala k vodě a on to iniciativně přebral za 5. násobek ceny… tohle vše mi došlo až v posledních dnech. Proto ta nedůvěra.

Comments are closed.

X