Poradenství realitního odborníka

Poradenství v jednodušších případech je pro klienty většinou zdarma. Ani naše služby nejsou koncipovány jinak. Poradenství obsáhlejší či sofistikovanější je pochopitelně za úhradu, projednanou s klientem.

Pro naše klienty je k dispozici tým odborníků mezi nimiž najdeme zkušeného certifikovaného realitního makléře od Asociace realitních kanceláří ČR, odborníka na právní vztahy k nemovitostem, právníka – advokáta, odpovědného geodeta, soudní znalce (na oceňování nemovitostí a majetku, tlumočníky a překladatele…), daňový a účetní poradce. Je to multidisciplinární tým, který by si měl poradit s naprostou většinou zakázek.

Nemáte-li čas k návštěvě kamenné kanceláře, nabízíme Vám tu naši, do jisté míry virtuální. Ona vlastně existuje na celosvětové síti. V našem podání je ušita na míru našim podmínkám, ale díky internetu můžete zadat vypracování smlouvy třeba z místa, kde se právě na dovolené nacházíte. Jakmile přijedete domů, smlouvu si vytisknete a podle zaslaných pokynů dokončíte celý proces.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE.

 

Comments are closed.

X