Zhoubné SEO – opravdový lidský hnus

SEO je jako rakovina, je to jako „letadlo“, je jako špinavá pomluva, je to v podstatě skutečný lidský hnus. Představ si ty nehorší vlastnosti člověka – to přesně SEO je.

Na čem všem jsou závislí

Všude vám budou SEO vychvalovat a všude o něm budou psát, jako ho BUDETE potřebovat. To je jako, potřebovat býz závislý na heroinu a to si kurva rozmyslíš, jestli ano anebo ne. Ne, nebudeme SEO vychvalovat a nenapíšeme o něm nic dobrého – spráskáme ho jako psa ale vezmeme si to pěkně po lehoučku a potichoučku, filosoficky, ano podíváme se na něj pohledem filosofie anebo historií lidské špatnosti.

To už raději tahejte šutry v Gulagu

Ve své podstatě se jedná o práci pro pro práci, jako vězni v Gulagu na známem souostroví. To už se raději nechte zaměstnat u Solženicina a vyjde to opravu na stejno.

Další témata a keywords k věci SEO

  • Proč to SEO kurva vlastně vzniklo
  • Práce pro práci
  • Humanus – replikátoři
  • Masturbanti vlastního ega, závist, zapšklost
To jsou oni…

Jsou jako sekta, jsou jako skupina, která se proti vám spolčí, když nevyšlapujete jako oni. Ale ve finále, když přijde na lámání chleba a skutečně vytvářené hodnoty, shoří jako papír v čase zapomění.

Seneca, 645 př.n.l.

.

Miochodem, skoro se vsadím, že ze spojení „otáčet zeměkoulí“ se stane brzy slogan a vzápětí ho někdo ukradne – tak ať si ! o tom SEO zkrátka není.

Ti kreténi z facebook skupiny si myslí, že otáčí zeměkoulí

Kdyby jste se přecijen nemohli zbavit toho nutkání, té utkvělé schizofrenní představy ve věci SEO činnosti a trpěli obscesí, ji nadále magorsky dělat, buďiž vám to umožněno rovnou – a to prosí ZDE níže:

Co to všechno je to SEO

Existence bez přidané hodnoty. Navíc jako seo lingbuilder chtít po vás, abyste z vašeho wehu odkazoval na konkurenci (a že někteří magoři to budou poptávat), to je horší než incest.

Comments are closed.