Jak budou vypadat DOLOMITY po 2 letech nošení

Příšerně, to vám mohu potvrdit na zkušenosti se 4 páry. Po zkušenosti s MEINDL, které jsem nosil intenzivně téměř 14 let, jsem až neuvěřitelně lacino musel uvěřit, že bota DOLOMITE, za téměř 5 tisíc, bude vypadat jako stará bačkora.

Na obrázku jsou boty DOLOMITE tmavě modré barvy, zakoupené na jaře 2019 ale díky špatné koordinaci dopravy italské mateřské firmy, dopraveny až na podzim. Co by byl ale větší problém, že ty boty zkrátka nic nevydrží. Je to jako italské nablýskané FERRARI, které je nejrychlejší, nejlepší, ale bohužel nic nevydrží.

😞👞👟😕

Příšerně, to vám mohu potvrdit na zkušenosti se 4 páry

Zkušenost s kvalitními a odolnými botami je pro mnoho lidí velmi důležitá, zvláště pokud jsou boty nošeny intenzivně – což nebyl můj invalidní případ. Mnozí si oblíbili značku MEINDL pro jejich odolnost a dlouhou životnost. Ale co se stane, když se rozhodnete vyzkoušet novou značku, jako je DOLOMITE, a zklamou vás? Přesně toto se stalo jednomu z našich čtenářů.

Zklamání po dvou letech NEINTENZIVNÍHO NOŠENÍ

Náš čtenář, který po dlouhých 14 letech nosil boty MEINDL, se rozhodl vyzkoušet boty od značky DOLOMITE. Zpočátku měl vysoká očekávání, zejména když za ně utratil téměř 5 tisíc korun. Bohužel, zkušenost ho rychle zklamala. Po pouhých dvou letech NEINTENZIVNÍHO NOŠENÍ se podrážka bot ztenčila po celé délce stopy o komický 1 centimetr.

Boty jako BALERÝNKY 😃

Nedostatečná životnost bot ho překvapila a zklamala. Má pocit, že na nohou má boty, které spíše připomínají BALERÝNKY než kvalitní outdoorovou obuv. To je zcela odlišné od jeho předchozí zkušenosti s MEINDL botami, které vydržely dlouhé roky.

Italské nablýskané FERRARI

Podobně jako nablýskané a rychlé italské FERRARI, které vypadá úžasně a nabízí skvělý výkon, ale někdy selže v praktických aspektech, i boty DOLOMITE zklamaly v odolnosti a dlouhodobé kvalitě.

Závěr

Zkušenost s botami DOLOMITE v tomto případě ukazuje, že cena a pověst značky nemusí vždy zaručovat kvalitu a odolnost. Přestože některé značky mohou vypadat jako skvělá volba, je důležité získat co nejvíce informací a recenzí od jiných uživatelů před tím, než investujete do nového páru bot. Koneckonců, kvalitní a spolehlivé boty jsou základem pro pohodlí a bezpečnost v každodenním životě.

Celá recenze na boty Dolomite, je k dispozici ZDE.

Comments are closed.