Sociální politika pro muže a pro zdravou společnost

Možné příčiny rozvratu ve společnosti a proč je venku nedostatek kurev.
Proč je venku málo placených kurev? Protože sedí na úřadech, ve školách, v info kancelářích, v neziskovách a na dalších státem uměle vytvořených pracovních místech. A to doslova.

Ve zdravé sociální společnosti, kdy charitu by dělali jednotlivci – podnikající např., anebo např. šlechta, by tyhle kurvy byly na ulici a sloužili by mužům za skromný peníz. Cena prostituce by tak mohla klesnout na cca pětinové až desetinové ceny, než jaké známe ze současnosti.

Zbytečnost některých úřadů, téměř všech neziskovek a zbytečnou studijní látku (na školách od ZŠ až po VŠ, které platí stát a to je blbě) v hojném počtu (a k ní neefektivní zamindrákované pedagogy bez přesahu) tady komentovat nebudu. O tom ať si udělá obrázek každý sám – co kdo v životě viděl a zažil.

CENA KURVY NA ÚŘADU

Taková kurva, referentka ÚŘADU PRÁCE + další kundy z úřadů (učitelky), by cca mohly způsobit rozpětí prostituujících se kurev ze současných pár tisíc (protože více to na ČR fakt nebude – a zlatokopky a manželky do této kategorie nepočítám (o těch až jindy)), mohla ba být nabídka sexuálních služeb těchto kurev na cca 100 – 200.000 kurev na 10 milionovou populaci.

To máme v průměru 150 tisíc kurev na 5 milionu chlapů. Vezměme věkové rozpětí mužů 18 let (bylo by samozřejmě neoficiálně i více anebo by se snížil věk pro možnost vzít peníze od náctiletého kurvou) a jsme dejme tomu na 4 milionech POTŘEBNÝCH.
MANUÁL PRO VOLIČE, ABY VOLILI SEX PŘED BÍDOU

Theoreticky by těchto 4 miliony potřebných českých mužů mohlo obsluhovat celkově až 200 tisíc kurev. Tj. na 20 chlapů 1 kurva. Tj. už celkem odpovídající množství, protože jedna slušná kurva zvládne 20 klientů za noc – i více. Tzn. že chlapík by mohl jít za cenu 150 Kč až dejme tomu 600 Kč (dle kvality) za jednu akci 30 minut za kurvou každý den, tj. stálo by ho to od 4500 Kč měsíčně po 18000 Kč měsíčně.

Místo toho pobere, 15 tisíc Kč až dejme tomu 45 tisíc Kč (vycházím z nějakého průměru) po zdanění. Před zdaněním má 28 000 Kč až 80 000 Kč, jenže půlku z toho dá na kurvy politický a úřednický.

Zbude mu nějakých 15 – 45 000 Kč: z toho pak odevzdá na DPH a manželce více, jak půlku a za kurvou jde jednou x za měsíc (pokud tam ovšem zvládne dojet či prostě na to má čas). Tam vysolí 2 litry, udělá se za 3 minuty protože to je prostě v ten moment strašnej kotel a po zbytku zaplacené hodiny si ho kurva nevšímá anebo ho pošle pryč.
Takto jsme to dotáhly tou naší sociální a feministickou politikou daleko.

Chlapy ztratili pud sebezáchovy, kundy si s nima vytřou prdel a z nich se pak stávají alkoholici a nebo trpí nějakým jiným způsobem či všemu způsoby najednou.

Ano, POTŘEBNÝCH – tyto 4 miliony potřebných (jen v českých podmínkách) normálně nedostává základní biologickou potřebu anebo dostává a to velmi poskrovnu:

– je to drahé (není konkurence)
– mimo velké aglomerace to prakticky neexistuje
– to málo co to poskytuje, si připadá jako kasta a služby nejsou většinou ani kvalitní, tj. totální neprofesionalita
– je to tabu

Místo toho živoří a odevzdávají své zdroje, OŠKLIVÝM MANŽELKÁM, státu (tj. živý výše zmíněné kurvy na úřadech, ve školách v neziskovkách) ale dopřáno perfektního ukojení potřeb, mu není.