Informovaný souhlas o pohlavním styku

Tento návod + formulář je určen pro všechny muže, kteří hodlají mít jak styk mimomanželský, tak případně styk jakýkoliv jiný, a to tedy styk pohlavní.

Nová doba

Nová doba s sebou přináší nové situace a ty se bohužel týkají i takových oblastí, jaký je mezilidský intimní styk. Nové politicko-aktivistické proudy se dnes v tomto smyslu angažují v neprospěch můžu, jako by to snad byla nějaká škodná. Tyto kauzy se projevují napříč všemi médii a téměř dnes a denně vidíme případy, dokonce tak hloupé, kde jsou státními orgány činnými v trestním řízení obviňováni muži z aktů vášně starých i několik desítek let.

Mužům od počátku evoluce samozřejmě nejde o nic jiného než o plnění evolučního programu – tj. trousit, semenit, rozsévat. Zkrátka potřebují to proto, aby se cítili dobře, mít pohlavní styk a to jak s jednou či více ženami.

Tento návod-manuál, může být tedy jakousi pojistkou bezpečného pohlavního styku, co do právní stránky. Při pohlavním styku můžete jednak použít prezervativ – tj. po této stránce, jste téměř (opravdu ale jen téměř) chráněni před pohlavními chorobami. Co ale právní stránka věci, kdy by se třeba mohlo zdát, že partnerka, se kterou právě pohlavní styk máte anebo se k němu schyluje, vykazuje nějaké známky psychické lability či si je s sebou případně natolik jistá, že si s vámi jen chce zahrávat?

Co v takovém případě? Pro takový případ je zde připraven formulář informovaného pohlavního styku.


Jak to definuje zákon

Zákon definuje pohlavní styk, jako kontakt dvou osob (nemusí být nutně různého pohlaví) a tedy jako aktivity vedoucí k pohlavnímu uspokojení. Tj. uspokojení např. skrze pohlavní úd nějakou formou sexuální praktiky.

Zákon považuje za pohlavní styk, také tak banální věc, jako je třeba orální styk či sání bradavek. Muž, který tedy v jakékoliv situaci či z jakýchkoliv pohnutek saje partnerce bradavky – jako kojenec, provádí s ní sexuální styk.

Jsme šovinisti? Ano !

Ano, nebudu skrývat fakt, že tento návod je určen zejména mužům – pohlavnímu nepříteli, feministek všech zemí spojených, pro které je hetero samec jasná škodná, kterou je nutno vyhubit – resp. nechat ho usoužit se žalem z nešukání. To je princip, který feministky extrémně uspokojuje.

Muž je totiž ve výše naznačených drsných podmínkách politických vlivů, které zasahují všeobecné mínění do té míry, tak moc na ráně že může snadno dojít ke křivému obvinění z násilného pohlavního styku na ženě. Tento materiál má podobným situacím výrazně pomoci anebo jim úplně předejít.

Jednouduchá vybavenost nestojící ani 2 koruny

V budoucích situacích, kdy budete provádět pohlavní styk, budete již vybaveni nejen patřičnými vědomostmi a povědomím o tom, co může po takové banalitě, jako je pohlavní styk nastat, ale budete vybaveni tímto formulářem anebo návodem, jak alternativu tohoto formuláře narychlo vytvořit v „bojových“ podmínkách a danou ženu informovat, že „vy jste informován“.

Samozřejmě jednou z dalších možností, jak si takový pohlavní styk „posychrovat“ je natočit si jej na mobilní telefon, ale která žena se u pohlavního styku chce nechat natáčet… ? Zvláště, když se jedná o styk jediný a náhodný, právě takový, který v rukou lstivé či přímo zákeřné ženy, může být velmi nebezpečnou zbraní pro váš budoucí život?

Žena, která muže obviňuje-nahlašuje z nechtěného pohlavního styku tak činí zejména z důvodu nějaké osobní msty. Nicméně tomuto aktu lze předejít zcela jednoduše a to vyplněním formuláře o pohlavním styku.

Extrémy

Dotyčná žena-dívka může být právě velice dobře společensky postavena a tím i velice věrohodná a to je těžké minus pro vás. Nejhorší cvičné varianty jsou tam, kde jste strkali svůj úd do:

 • např. předsedkyně okresního soudu,
 • státní zástupkyně,
 • policistky,

apod., v takové situaci, byste byly pochopitelně bez TOHOTO formuláře v řiti a čekala by vás zřejmě i útěková vazba + vaše nejprve zoufalá (do doby než by jí bylo osvětleno) manželka, která vás čeká doma a neví co se děje…

Bondage praktiky

Situace se navíc může zkomplikovat, když partnerce nebylo ještě 18 a ona anebo i klidně jakákoliv plnoletá od vás vyžaduje mlácení, svazování anebo jen prosté plácání po zadku. Vy jí můžete plácat a svírat např. v zápěstích a kolem krku tak, že jí způsobíte podlitiny a jak se na takovou situaci bude koukat soudní znalec a zástupce, nemusím snad dále ani popisovat.

V praxi máte možnosti 2:

 1. vytiskněte si tento formulář o informovaném pohlavním styku a noste ho s prezervativy neustále s sebou
 2. improvizujte a nechte ženu vlastnoručně napsat prohlášení, že s vámi pohlavní styk chce mít a proč tomu tak je.

Než si stáhnete můj formulář o informovaném pohlavním styku, podívejme se na variantu číslo 2, protože ta nám může ukázat mnohé další důležité detaily, tj. proč je napsaná tak a tak a z jakého přesně důvodu:

Tak především prohlášení, které není jen podepsáno ale partnerka jej píše vlastní rukou působí více komplexně a má větší vypovídající hodnotu. Nejlepší variantou, je mít takové prohlášení třeba ještě doplněné zvukovou nahrávkou na vašem mobilním zařízení. Není to samé, co kamera ale žena si jej nemusí vůbec všimnout, tedy zapnutého záznamníku na vašem mobilu (se získanou nahrávkou se navíc pak můžete potěšit ve chvílích kdy je vám smutno a nemáte předplacený poplatky za užívání radia).

Jak postupovat: Uveďte zařízení do letového režimu a zapněte svůj mobil třeba už při první puse, kterou si se ženou dáte v autě. V nahrávání pokračujte a v mezičase si podepište potřebné formality a přejděte k pohlavnímu styku.

Na konci prohlášení by měl být prostor pro vlastní vyjádření ženy, kde ona svými slovy popíše, co jí vede k tomu, mít pohlavní styk právě s vámi. Když uveden nějaké konkrétní postřehy, tak vás poté taky jen velmi těžko bude udávat. Těmito postřehy můžou být např. vyjádřené informace: „již jsme se panem X viděli před 2 dny a v autě jsem mu prováděla orální sex“ anebo „líbí se mi natolik, že jsem se rozhodla prakticky ihned odhodit své kalhotky a zde v parku s ním souložit„, apod. Zde se fantazii meze nekladou. Lepší něco, než nic. Tj. lepší nějaká ptákovina, než prázdný papír, ze kterého neplyne nic anebo jen velmi málo.

Pozor na jednu věc:

Ať má výše popsaná dokumentace tu či onu formu, je velice nutné ji kvalitně uschovat. A to ne jen, kvůli případnému falešnému obvinění, kdy tento dokument vám může doslova zachránit kůži ale také před případnou zvědavostí vaší manželky!

Nejlepší je si tento dokument ještě vyfotografovat na mobilní zařízení. Ověřené kopie na CZECH-POINTU nejsou doporučovány. Doklad opravdu dobře uschovejte anebo si jej případně také okopírujte a uschovejte u svých přátel, kterým věříte. Takovou fotku prohlášení můžete třeba poslat vašemu nejlepšímu příteli, o kterém víte, že vás nezradí.

Kdyby u vás vaše žena našla takové formuláře nevyplněné, můžete říci, že nová doba přináší nová řešení a že ty formuláře máte pro vás a pro ní, a od příště si je budete podepisovat.

Jednoduchý příklad vlastnoručního prohlášení dívky, ve kterém ona uvádí, co, jak, kdy, kde a s kým si přeje dělat. Prohlášení je stručné ale v dané situaci zachránil staršího muže před strachem z pohlavního styku (a tím zaručil jeho bezstarostnou erekci), zvláště v momentě, kdy již při vzájemném laskání padla slova o případném nahlášení znásilnění z dívčiných úst (dívka si jej jen tak dobírala, protože „o tom četla v médiích“, že nahlášení je reálné).

Diametrálně lepší startovací pozici máte samozřejmě v momentě, kdy žádnou stálou partnerku, která by vás kontrolovala nemáte. Tj. nemáte takovou, které by vadili vaše další sexuální aktivity. V takové situaci jste jedinec, který si může bezstarostně užívat nevázaného sexu a záznamy vést klidně v pravidelném deníku. Tj. třeba sešitu v tlustých deskách, kde na jednotlivých stranách zaznamenává, eviduje – a hlavně si nechává podepisovat soulože ! Takový muž se nemusí strachovat z odhalení a svůj záznamový „deník“ plný prohlášení může mít bezpečně uložený třeba ve své knihovně.

Formulář ke stažení ZDE:

Poznámky pod čarou:

Výše popsané varianty a důvody s následky, jsou něco, co může nastat ale také nemusí. Dle vlastních zkušeností vím, že daný formulář je lepší vždy mít a dnes bych bez něj už ani nesouložil.

Na druhou stranu, se může stát, že se takový pohlavní styk může rovinou v něco hlubšího a budete v něm s dívkou-ženo pokračovat. V takovém případě nepolevujte a podepisujte si vaši písemnou „listinu lásky“ s dívkou-ženou i nadále.

Když se vidíte 2 x týdně, nezapomeňte, 2 x týdně před pohlavním stykem vyžadovat podpis takového formuláře.

V neposlední řadě, uvádím, že tento článek opravdu není namířen ve směs vůči žádným ženám-dívkám a už vůbec ne vůči ženám-dívkám, zdravě uvažujícím, takovým, které vědí o čem ten sex je a proč tady ten sex mezi lidmi existuje.

Takové ženy si samozřejmě tento formulář mohou také stáhnout a nemusí mě o tom ani „informovaně uvědomovat“ 😀 a mohou se sami s tímto lejstrem vytasit na svého spolusouložníka, anebo spolusouložnici případně více spolusouhložníků – spolusouložnic 😀

Informovanému souložení zdar !!!

Pozn. autorů: extréní příklady jako styk „se státním zástupcem“, uvádíme záměrně dle hesla, nechceš-li právní styk se stáním zástupcem, vyžádej si legální styk se svojí partnerkou.

One comment

 1. Tradicionalistická dívka napsal:

  Zběžně jsem to četla teď. Je to strašný, já si fakt myslím že se to přehání za mě a není to vůbec dobře. Dneska aby měl člověk už jenom pořád strach a ještě u sexu to je úplně strašný
  Dřív to nebylo dřív byli hned manželé a bylo vyřešeny. Dneska jsou ty vztahy na jednu noc a tím tomu nahrává. Já jsem měla různý vztahy, vždycky se dalo nějak domluvit.
  A nikdy mě nenapadlo volat policii nebo tak něco. Dneska se to přehání s každou záležitostí. Třeba ty celebrity, že se s nima zkusil líbat a teď to řeší po 20 letech a zavřou ho na xx let.
  To bych já ani nehlásila. Něco jinýho je znásilnění cizím člověkem který tě přepadne a tak. To je ohrožení i kvůli nemocem. Ale když za ním přišla a on se s ní zkusil líbat a znali se tak to mi přijde už strašny natož vězení za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *